به خبر خون ارقام سیستم خوش آمدید
اولین تبلت مبتنی بر سیستم عامل کروم رؤیت شد
تبلت
همانطور که می‌دانید کروم‌بوک‌ها در طول یک دهه‌ی اخیر راهی بازار شده و نظر بسیاری از کاربران را نیز به خود جلب کرده‌اند؛ چراکه مخصوصا در حوزه‌ی آموزشی بسیار موفق بوده و با بهره‌گیری از برچسب قیمت پایین، موفق شده‌اند فروش خوبی نیز به خود اختصاص دهند. پس از عرضه‌ی کروم‌بوک‌ها به بازار در طول نزدیک به یک دهه‌ی گذشته، در دو تا سه سال اخیر تبلت‌های هیبریدی با بهره‌گیری از کیبورد جداشدنی راهی بازار شده است؛ ولی هیچ تبلت مستقلی مبتنی بر سیستم‌عامل کروم راهی بازار نشده بود. اما به نظر می‌رسد ایسر در پی آن است تا تبلتی مبتنی بر سیستم‌عامل کروم راهی بازار کند.

بر اساس گزارش‌های منتشرشده، ایسر در جریان برگزاری نمایشگاه تکنولوژی آموزشی لندن تبلتی مبتنی بر سیستم‌عامل کروم ارائه کرده است.

ایسر در جریان برگزاری نمایشگاه تکنولوژی آموزشی لندن دو کروم‌بوک را معرفی کرد؛ حال آنکه طی این مراسم خبری از تبلت کروم این کمپانی نبود. هرچند هنوز مشخصات زیادی از این تبلت منتشر نشده است؛ اما به نظر می‌رسد تبلت مبتنی بر کروم ایسر با بهره‌گیری از یک نمایشگر ۸ اینچی با نسبت تصویر آن ۴ به ۳ راهی بازار خواهد شد.
در روزهای ابتدایی توسعه کروم‌بوک، سیستم‌عامل کروم‌ تنها قادر بود اپلیکیشن‌های مخصوص توسعه‌یافته برای این سیستم‌عامل را اجرا کند، اما این روزها کروم قادر است اپلیکیشن‌های مبتنی بر اندروید را نیز اجرا کند که از این‌رو دست توسعه‌دهندگان و کاربران را نیز برای استفاده از این تبلت‌ها بازتر از پیش می‌کند.

هنوز اطلاعاتی در رابطه با اینکه ایسر چه زمانی این تبلت را راهی بازار خواهد کرد، ارائه نشده است. ضمنا برچسب قیمت نیز برای این محصول تعیین نشده است.
  • یکشنبه / 8 بهمن 1396 / 10:56
  • دسته بندی: اخبار فناوری
  • کد خبر: 96110043
  • منبع خبر: زومیت

استفاده از مطالب سایت اینترنتی ارقام سیستم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

logo-samandehi

ارقام سیستم

ارقام سیستم این اعتقاد را دارد که به مشتریانش به هیچ وجه به دید مشتری نگاه نکند بلکه آنها را شریک تجاری خود برای گسترش و ارتقاء شرکت و نرم افزار بداند. گروه ما همواره تلاش می کند به کمک شما شرکای تجاری گرامی نرم افزاری درخور شأن و شخصیت شما بزرگان تولید کند و همیشه آن را با بالاترین امکانات روز دنیا بروز و قابل استفاده برای اکثریت نیاز بازار نگه دارد. نرم افزار ارقام سیستم با عنوان نرم افزاری هوشمند، زبان زد صنایع مختلف است و فقط دلیل این سخن را دریافت درخـواسـت های حـرفه ایی در صــنایع بزرگ مـی دانیم و اگـر شـما نیاز خود را در امکانات نرم افزار ارقام سیستم پس از بررسی مشاهده نکردید می توانید این نیاز را درخواست دهید تا پس از تجزیه و تحلیل اولیه توسط تحلیل گران صاحب نظر ارقام سیستم بررسی شود تا در ورژن های بعدی نرم افزار پیاده سازی شود

argham
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزاری ارقام سیستم (ارقام سیستم آسیا) می باشد