به خبر خون ارقام سیستم خوش آمدید
گوگل نقصشو در کروم ورژن 79 برطرف کرد
نقص در گوگل

گوگل نقص در نسخه‌ 79 مرورگر کروم را برطرف کرد

 

اخبار فناوری در وب سایت ارقام سیستم

 

پس از انتشار نسخه‌ی کروم ۷۹ در اندروید، کاربران متوجه یک نقص در به‌روزرسانی شدند که ظاهرا گوگل این مشکل را برطرف کرده است.

 

گوگل پس از انتشار به‌روزرسانی مرورگر کروم برای کاربران اندروید، گزارش‌هایی از پاک شدن داده‌ی برنامه‌های ثالثی که از WebView استفاده می‌کردند دریافت کرد. این گزارش‌ها به جایی رسید که گوگل تصمیم گرفت تا انتشار این به‌روزرسانی را برای کاربران اندروید متوقف کند. اما اکنون براساس گزارش‌های منتشر شده، ظاهرا گوگل مشکل پاک شدن داده‌ها را در مرورگر کروم ۷۹ حل کرده است. درواقع خوشبختانه تلاش‌های شرکت موفقیت‌آمیز بوده و انتشار به‌روزرسانی کروم با رفع اشکال WebView از سر گرفته شده است.

مقاله‌های مرتبط:

ظاهرا این نقص کمتر از آنچه در ابتدا تصور می‌شد کاربران را تحت تأثیر قرار داد. در گزارش‌های اولیه اعلام شد که توزیع این به‌روزرسانی در ۵۰٪ کاربران اندرویدی صورت گرفته که شامل میلیون‌ها کاربر می‌شد، اما در حقیقت به‌روزرسانی فقط به كمتر از ۱۵٪ کاربران ارسال شده بود.

نرم افزار حسابداری

همان‌طور که معلوم شد، هیچ یک از داده‌های کاربران از بین نرفتند و اشکال از موتور کروم بوده که داده‌ها از دسترس خارج شده بودند. اکنون گوگل اصلاحاتی را انجام داده و در به‌روزرسانی‌های جدید، داده‌های کاربران دوباره در اختیارشان قرار خواهد گرفت. گوگل همچنین بابت نقص اخیر از کاربران عذرخواهی و اعلام کرد که به‌زودی این به‌روزرسانی‌ها مجددا در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. گوگل به‌روزرسانی را مستقیماً به کاربران منتقل می‌کند درنتیجه برای رفع اشکالات پیش آمده نیازی نیست تا کاربران اقدامات خاصی انجام دهند.

از سوی دیگر این به‌روزرسانی جدید، ویژگی‌های امنیتی بهتری را نیز به‌همراه دارد که می‌توان به قابلیت‌های مربوط به امنیتی گذرواژه اشاره کرد که البته این قابلیت در فایرفاکس نیز ارائه شده بود.

 

  • پنج شنبه / 28 آذر 1398 / 16:48
  • دسته بندی: اخبار فناوری
  • کد خبر: 98090068
  • منبع خبر: زومیت

استفاده از مطالب سایت اینترنتی ارقام سیستم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

logo-samandehi

ارقام سیستم

ارقام سیستم این اعتقاد را دارد که به مشتریانش به هیچ وجه به دید مشتری نگاه نکند بلکه آنها را شریک تجاری خود برای گسترش و ارتقاء شرکت و نرم افزار بداند. گروه ما همواره تلاش می کند به کمک شما شرکای تجاری گرامی نرم افزاری درخور شأن و شخصیت شما بزرگان تولید کند و همیشه آن را با بالاترین امکانات روز دنیا بروز و قابل استفاده برای اکثریت نیاز بازار نگه دارد. نرم افزار ارقام سیستم با عنوان نرم افزاری هوشمند، زبان زد صنایع مختلف است و فقط دلیل این سخن را دریافت درخـواسـت های حـرفه ایی در صــنایع بزرگ مـی دانیم و اگـر شـما نیاز خود را در امکانات نرم افزار ارقام سیستم پس از بررسی مشاهده نکردید می توانید این نیاز را درخواست دهید تا پس از تجزیه و تحلیل اولیه توسط تحلیل گران صاحب نظر ارقام سیستم بررسی شود تا در ورژن های بعدی نرم افزار پیاده سازی شود

argham
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزاری ارقام سیستم (ارقام سیستم آسیا) می باشد