به خبر خون ارقام سیستم خوش آمدید
12 روز تا قطع نخستین سری گوشی‌های قاچاق اپل
بنابر اعلام رسمی کمیته اجرای رجیستری گوشی موبایل، آن دسته از افرادی که پیامک « دستگاه با مشخصات زیر جزء دستگاه‌های قانونی ثبت شده نیست باشد و از تاریخ «مشخص شده» در شبکه سرویس نخواهد گرفت» را با سرشماره HAMTA یا 7777 دریافت کرده‌اند، می‌توانند تا قبل از قطع‌شدن تلفن همراه خود، اقدامات ذیل را انجام دهند.

*عودت دستگاه به فروشنده
کاربر می تواند به فروشگاهی که دستگاه را از آن خریداری کرده‌ مراجعه کند و تلفن همراه را به فروشنده عودت دهد. فروشنده ملزم به قبول تلفن همراه و پس دادن وجه پرداختی یا تعویض تلفن همراه شما با یک تلفن همراه قانونی است. خریداران باید جهت اطمینان از قانونی بودن تلفن همراه، حتماً از طریق کد دستوری #7777* از اصالت تلفن همراه اطمینان حاصل کنند.
*ثبت شکوائیه در سازمان‌های تعزیراتی
در صورت عدم همکاری فروشنده، خریدار می‌تواند با مراجعه به وبسایت اینترنتی سازمان تعزیرات به آدرس www.tazirat135.ir یا سازمان حمایت مصرف‌کنندگان به آدرس www.cppo.ir نسبت به تنظیم و ثبت شکوائیه اقدام کند.
*ثبت تلفن همراه در گمرک
درصورتیکه تلفن همراه به‌صورت مسافری وارد شده اما حقوق و عوارض گمرکی آن را در هنگام ورود به کشور پرداخت نشده، باید با مراجعه به گمرک مبدأ ورودی و پرداخت حقوق و عوارض گمرکی تلفن همراه، نسبت به ثبت آن اقدام شود.

خبرخون، ارقام سیستم

انتهای پیام
  • چهارشنبه / 6 دی 1396 / 09:50
  • دسته بندی: اخبار فناوری
  • کد خبر: 96100007
  • منبع خبر: خبرگزاری فارس

استفاده از مطالب سایت اینترنتی ارقام سیستم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

logo-samandehi

ارقام سیستم

ارقام سیستم این اعتقاد را دارد که به مشتریانش به هیچ وجه به دید مشتری نگاه نکند بلکه آنها را شریک تجاری خود برای گسترش و ارتقاء شرکت و نرم افزار بداند. گروه ما همواره تلاش می کند به کمک شما شرکای تجاری گرامی نرم افزاری درخور شأن و شخصیت شما بزرگان تولید کند و همیشه آن را با بالاترین امکانات روز دنیا بروز و قابل استفاده برای اکثریت نیاز بازار نگه دارد. نرم افزار ارقام سیستم با عنوان نرم افزاری هوشمند، زبان زد صنایع مختلف است و فقط دلیل این سخن را دریافت درخـواسـت های حـرفه ایی در صــنایع بزرگ مـی دانیم و اگـر شـما نیاز خود را در امکانات نرم افزار ارقام سیستم پس از بررسی مشاهده نکردید می توانید این نیاز را درخواست دهید تا پس از تجزیه و تحلیل اولیه توسط تحلیل گران صاحب نظر ارقام سیستم بررسی شود تا در ورژن های بعدی نرم افزار پیاده سازی شود

argham
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزاری ارقام سیستم (ارقام سیستم آسیا) می باشد