به خبر خون ارقام سیستم خوش آمدید
مفاصا حساب چیست
مفاصا حساب چیست
✅مفاصا حساب چیست

⭕️معنی لغوی «مفاصا حساب»

مفاصا در اصل به معنای تصفبه کردن می باشد و در واقع می توان گفت به معنای سندی است که پس از رسیدگی به حساب شخصی یا مالیات مؤدی مبنی بر تصفیه حساب او به وی می دهند.

⭕️مفاصا حساب بیمه

تسویه حساب برای انتقال، رهن قطعی، اجاره ملک انجام میگیرد که انتقال دهنده موظف می باشد که مفاصا حساب سازمان را دریافت و به انتقال گیرنده تأدیه نماید در صورتیکه انتقال گیرنده بدون گواهی سازمان معامله را انجام دهد مسئولیت تضامنی برای مطالبات خواهد داشت.

ماده (38): در موقع عقد هرگونه قرارداد مقاطعه واگذارنده مکلف می باشد که با پایان قرارداد نسبت به دریافت مفاصا حساب و ارائه آن به واگذارنده اقدام نماید که واگذارنده با دریافت مفاصا حساب نسبت به استرداد 5% مبلغ عملکرد و آخرین قسط در حق مقاطعه کار مفاصا حساب برای املاک در صدور سند رهن، اجاره، قطعی می باشد و برای قراردادهای مقاطعه کاری در خاتمه قرارداد می باشد.

⭕️مفاصا حساب در شرکتهای پیمانکاری

مراحل گرفتن مفاصا حساب در شرکت ها پیمانکاری برایتان توضیح می دهم امیدوارم که برایتان مفید باشد

اول بابت پیمانکار یک نامه از کارفرما به عنوان نامه پایان کار بگیرد که در آن مواردی مثل شروع و پایان مدت قرارداد - مبلغ ناخاص قرارداد- درصد مکانیکی و دستی کار- و اینکه تهیه چه مواردی بر عهده پیمانکار و چه مواردی بر عهده کارفرما بوده مشخص می نماید.

این نامه کارفرما خطاب به تامین اجتماعی می زد و در خواست مفاصا با آن شماره قرارداد منعقده با شما می کند

مرحله دوم شما نامه کارفرما برای واحد درامد تامین اجتماعی می برید و مسئول پرونده پیمان شما با توجه به اطلاعات نامه پایان کار کارفرما برای درصد مکانیکی کار شما 7/6% محاسبه و برای درصد دستی شما 16/7% محاسبه و 1/9 درصد مبلغ مفاصا حسابتان حق بیمه بیکاری برای شما محاسبه می کند و جمع این سه مورد می شود مبلغ مفاصا حساب شماکه هر چه تاکنون بیمه پیمان ماهیانه پرداخت نموده اید از مبلغ محاسبه شده کسر می کند و زمانیکه شما بقیه مبلغ پرداخت نماید می توانید مفاصا حساب بگیرد

قابل توجه دوستان هر چه درصد کار مکانیکی برای شما کارفرما بیشتر بزند برای شما بهتر است چون 7/6% محاسبه می گردد.

مواردی هست که اگر شما لحاظ کنید بیمه شما کلا 7/6% محاسبه می شود من خودم تا حالا بیش از چهار تا از قراردادها با همین روش 7% و بعلاوه 1/9 مبلغ 7% پرداخت و مفاصا گرفتم در صورتی که دوستان بخواهند برایشان ارسال خصوصی می کنم.

https://t.me/hesabdariarghamSystem

https://www.instagram.com/arghamsystemofficial?r=nametag  • پنج شنبه / 28 آذر 1398 / 16:16
  • دسته بندی: اخبار مالی افتصادی
  • کد خبر: 98090067
  • منبع خبر: ارقام سیستم

استفاده از مطالب سایت اینترنتی ارقام سیستم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

logo-samandehi

ارقام سیستم

ارقام سیستم این اعتقاد را دارد که به مشتریانش به هیچ وجه به دید مشتری نگاه نکند بلکه آنها را شریک تجاری خود برای گسترش و ارتقاء شرکت و نرم افزار بداند. گروه ما همواره تلاش می کند به کمک شما شرکای تجاری گرامی نرم افزاری درخور شأن و شخصیت شما بزرگان تولید کند و همیشه آن را با بالاترین امکانات روز دنیا بروز و قابل استفاده برای اکثریت نیاز بازار نگه دارد. نرم افزار ارقام سیستم با عنوان نرم افزاری هوشمند، زبان زد صنایع مختلف است و فقط دلیل این سخن را دریافت درخـواسـت های حـرفه ایی در صــنایع بزرگ مـی دانیم و اگـر شـما نیاز خود را در امکانات نرم افزار ارقام سیستم پس از بررسی مشاهده نکردید می توانید این نیاز را درخواست دهید تا پس از تجزیه و تحلیل اولیه توسط تحلیل گران صاحب نظر ارقام سیستم بررسی شود تا در ورژن های بعدی نرم افزار پیاده سازی شود

argham
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزاری ارقام سیستم (ارقام سیستم آسیا) می باشد