به خبر خون ارقام سیستم خوش آمدید
مایکروسافت بند 3؛ دستبند سلامت لغو‌شده‌ی ردموندی‌ها
گجت ، پوشیدنی ها ، دستبند ،
به‌تازگی مایکروسافت بند ۳، دست سلامت لغوشده‌ی ردموندی‌ها که قرار بود جانشین بند ۲ باشد، در اختیار وب‌سایت ویندوزسنترال قرار گرفته و این وب‌سایت موفق به بررسی دستبند بداقبال مایکروسافت شده است. این دستگاه در حقیقت نسخه‌‌ای بهبودیافته‌ی بند ۲ محسوب می‌شود؛ اما از سنسورهای جدیدی مانند الکتروکاردیاگرام (ECG) نیز بهره می‌برد؛ بنابراین امکان سنجش دقیق ضربان قلب و پایش مواردی نظیر تغییرات ضربان با آن وجود دارد. بند ۳ نسبت به نسل پیشین خود سریع‌تر شارژ می‌شود و به‌ لطف پشتیبانی از RFID احتمالا امکان پرداخت از طریق NFC نیز با این دستگاه فراهم بوده است.
بند ۳ از لحاظ طراحی، ضخامت کمتری نسبت به بند ۲ دارد؛ اما از آن مقاوم‌تر است. علاوه‌بر موارد یادشده می‌توان به تغییراتی مانند بهره‌گیری از کلیدهای هم‌رنگ، شارژ سریع‌تر و یک میکروفون اضافه اشاره کرد؛ اما مهم‌ترین قابلیت بند ۳ که نسل پیشین این دستبند از آن بی‌بهره بود؛ مقاومت در برابر آب و پایش شنای کاربر است.
مقاومت در برابر آب، احتمالا یکی از ویژگی‌هایی است که قیمت بند ۳ را توجیه می‌کند؛ اما مایکروسافت درست‌ مانند بازار گوشی‌های هوشمند، در حوزه‌ی پوشیدنی‌ها نیز نمی‌توانست رقبای پیشرویی همچون فیت‌بیت و اپل را به چالش بکشد و بند ۳ نیز به انبوه محصولات و فناوری‌های می‌پیوندد که هیچ‌گاه از سوی مایکروسافت روانه‌ی بازار نشدند.
  • یکشنبه / 8 بهمن 1396 / 11:38
  • دسته بندی: اخبار فناوری
  • کد خبر: 96110046
  • منبع خبر: زومیت

استفاده از مطالب سایت اینترنتی ارقام سیستم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

logo-samandehi

ارقام سیستم

ارقام سیستم این اعتقاد را دارد که به مشتریانش به هیچ وجه به دید مشتری نگاه نکند بلکه آنها را شریک تجاری خود برای گسترش و ارتقاء شرکت و نرم افزار بداند. گروه ما همواره تلاش می کند به کمک شما شرکای تجاری گرامی نرم افزاری درخور شأن و شخصیت شما بزرگان تولید کند و همیشه آن را با بالاترین امکانات روز دنیا بروز و قابل استفاده برای اکثریت نیاز بازار نگه دارد. نرم افزار ارقام سیستم با عنوان نرم افزاری هوشمند، زبان زد صنایع مختلف است و فقط دلیل این سخن را دریافت درخـواسـت های حـرفه ایی در صــنایع بزرگ مـی دانیم و اگـر شـما نیاز خود را در امکانات نرم افزار ارقام سیستم پس از بررسی مشاهده نکردید می توانید این نیاز را درخواست دهید تا پس از تجزیه و تحلیل اولیه توسط تحلیل گران صاحب نظر ارقام سیستم بررسی شود تا در ورژن های بعدی نرم افزار پیاده سازی شود

argham
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزاری ارقام سیستم (ارقام سیستم آسیا) می باشد